Zadzwoń do nas: 601 342 645

O mnie

Nazywam się Małgorzata Gierada-Radoń. Pracuję w zawodzie położnej od 1994 roku. Od początku mojej kariery zawodowej pracuję w Centrum Medycznym Żelazna w Warszawie. W 1998 roku rozpoczęłam indywidualną działalność oferując usługi w zakresie położnictwa i pielęgniarstwa. W 2000 roku ukończyłam studia w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Oczywiście nadal pracuję na bloku porodowym w szpitalu, jak również prowadzę swoją Szkołę Rodzenia. Posiadam międzynarodowy certyfikat konsultanta laktacyjnego. Ponadto do 2013 roku działałam aktywnie w Komitecie Upowszechniania Karmienia Piersią KUKP. Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci w tym trojaczków.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

NAKARM DZIECKO ZDROWIEM 2018

W 2018 roku zrealizowaliśmy projekt NAKARM DZIECKO ZDROWIEM. Projekt obejmował cykl spotkań połączonych z warsztatami i skierowany był dla wszystkich zainteresowanych przyszłych mam. Na zajęciach poruszane były wszystkie aspekty dotyczące roli naturalnego karmienia dziecka. Omówiono zalety naturalnego karmienia oraz pozycje do skutecznego karmienia piersią. Projekt realizowany był w ramach budżetu partycypacyjnego we współpracy z Gminą Wola-Warszawa. Spotkał sie z dużym zainteresowaniem

BEZPIECZNY MALUSZEK 2019

W 2019 roku zrealizowaliśmy projekt BEZPIECZNY MALUSZEK. Projekt obejmował cykl spotkań połączonych z warsztatami i skierowany był dla rodziców dzieci w wieku 0-3 lat. Zajęcia poruszały zagadnienia związane z bezpieczeństwem dzieci w pierwszych latach ich życia. Materiały prezentowane na wykładach opracowane były według wytycznych IAFCS International Association for Child Safety. Projekt realizowany był w ramach budżetu partycypacyjnego we współpracy z Gminą Wola-Warszawa.